דילוג לתוכן העיקרי

החידושים באתר

 

למה כדאי להירשם לאתר?

 

תוכני האתר פתוחים בפני כל אדם. עם זאת ההרשמה באתר מאפשרת לנרשמים ליהנות מן האתר באופן מיטבי באמצעות כמה תכונות חשובות:

·      לעמוד הבית מתווספת קרוסלת "נצפו לאחרונה", שאפשר לראות בה כל שיעור שעיינתם בו לאחרונה (בתנאי שהייתם רשומים באתר בעת העיון). כך תוכלו לחזור בקלות אל השיעור האחרון שראיתם ולהמשיך ללמוד.

·      רק המנויים באתר יכולים להירשם לסדרות למיניהן ולקבל את השיעורים ישירות למייל האישי.

·      קרוסלות לפי בחירה אישית – אפשר לבחור תחומי עניין מבין עשרות אפשרויות ולקבל הצצה קסומה לעולמות התוכן הרלוונטיים לכם. לבחירה בקרוסלות אלו יש ללחוץ על "העדפות ופרופיל אישי" שבתפריט מתחת לשמכם או ללחוץ כאןהקרוסלות יתחדשו בהתמדה מתוך מבחר שיעורי האתר.

במה תורמות הקרוסלות לגלישה?

 

בדף הבית של האתר מחכות לכם קרוסלות שיעורים בשלל נושאים: פרשת שבוע, דף יומי, חגים ומועדים, תלמוד, תנ"ך, הלכה ומחשבה. צוות האתר משקיע זמן רב בהצעת השיעורים המעניינים והרלוונטיים ביותר בכל רגע ורגע. מוזמנים לדפדף בקרוסלות, לבחור לכם שיעור ולשקוע בתורה.

הפסקתי שיעור באמצע, איך חוזרים לאותה נקודה?

 

הקרוסלה "נצפו לאחרונה" שומרת את כל השיעורים האחרונים שצפיתם בהם כדי שתוכלו לחזור בקלות בדיוק לנקודה הנכונה.

אם אתם מעוניינים להסיר אחד מן השיעורים מקרוסלה זו, לחצו על צלמית ההסרה והעלימו את השיעור מהמרחב האישי שלכם.

איך אפשר להתעדכן על שיעורים חדשים?

 

מצאתם סדרת שיעורים שמוצאת חן בעיניכם? רוצים לעקוב אחריה ולהתעדכן כשעולה שיעור חדש? הירשמו לסדרה ותקבלו עדכון ישירות למייל.

איך עובד מנגנון החיפוש המתקדם שלכם?

 

מנגנון החיפוש נושא כמה חידושים:

·      בעת הקלדה בשורת החיפוש אפשר לקבל השלמה אוטומטית לחלק מהערכים המוחלטים שיש באתר, ובהם שם מרצה, סדרה ותחום. לחיצה על התוצאה הנפתחת לפניכם מובילה לתוצאה המסומנת בסרגל הסינון מימין.

·      בעת חיפוש מלל חופשי התוצאה המתקבלת היא חיתוך של מילות החיפוש שהוקלדו. אם תקלידו את המילה "ירושלים" וכן את המילה "ציון", התוצאות המתקבלות יכללו שיעורים ששתי מילים אלו מופיעות בהן.

·      שימו לב כי התוצאות יכללו מילים אלו גם כאשר הן חלק ממילה ארוכה (לדוגמה, המילה "משה" יכולה גם להיות חלק מהמילה "משהה").

·      סרגלי החיפוש המופיעים לצד תוצאות החיפוש שלכם מאפשרים לכם למקד את תוצאות החיפוש באתר ומסייעים לכם למצוא את השיעור או הסוגיה שמעניינים אתכם. בעזרת סרגלי החיפוש תוכלו לצמצם את טווח החיפוש שלכם לתחומים, לספרים או למרצים מסוימים.

צפייה בשיעורי וידאו

 

לחלק משיעורי הווידאו באתר מצורפים דפי מקורות מתאימים המאפשרים צפייה בשיעור ועיון בדף המקורות המצורף.

האזנה לשיעורי אודיו

 

שיעורי השמע מותאמים להאזנה בזמן נסיעה, ריצה או פעילות אחרת, ואורכם כחצי שעה. מומלץ במיוחד ללמוד רעיון חדש על פרשת השבוע בזמן ההכנות לשבת. נסו ותיהנו!

ארכיון הסדרות

 

ארכיון הסדרות של האתר מקיף ביותר וכולל את כל הסדרות שעלו לאתר בעברית ובאנגלית. אפשר לגלול בו שעות, אבל אם אתם מחפשים משהו מסוים, אנחנו ממליצים לפנות למנגנון החיפוש באתר. (קישור)